Teslimat ve İade Koşulları

Satın aldığınız ürünlerin kargosu ücretsizdir. Aksini belirtmediğiniz sürece adresinize teslim edilecektir.


Kapıda ödeme seçeneğini seçtiyseniz, ödeme esnasında müşteriden bir komisyon tahsil edilmeyecektir. Kapıda ödeme seçeneğinde nakit ya da kredi kartı ile ödemeyi tercih edebilirsiniz.


Siparişleriniz tedarik edildikten sonra 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo aracılığıyla 2-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde ve ilçelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.


Paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir.Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.


Stın almış olduğunuz ürünü 7 gün içerisinde kullanılmamış olma şartıyla ve faturası ile birlikte ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.