Hakkımızda

Biz Kimiz 

F4Brands.com olarak, 2008 yılından bu yana perakende sektöründe en tarz ve en kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyoruz. F4Brands.com, perakende deneyimini Türkiye'nin dört bir yanından alışveriş yapan müşterileri için 2019 yılında İnternet mağazacılığına aktaran ve yenilikler ile kendi tarzını ortaya koyan e-ticaret sitesidir.

Müşteri Hizmetleri ve Ekibimiz

Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına şu an 10 kişilik müşteri hizmetleri ekibimiz ile her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan F4Brands.com'da her sorununuzun bir çözümü mutlaka var. 

Ürünlerimiz

Sitemiz üzerinde ki tüm ürünler kendi stoklarımız olup, müşterilerimize stoktan teslim sistemi ile çalışmaktayız. Bu da müşterinin alışveriş sonrası tedarikçiden firmaya, firmadan müşteriye olan zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Her sezon en tarz ürünleri sizler için seçen ekibimiz tamamı yerli üreticiler ile çalışmaktadır. 

Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme

Sitemiz üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme kolaylığı ile ister nakit, ister kredi kartı ile kapıda ödeme ile ürünü teslim alırken ödemesini Aras Kargo güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz. 

Ücretsiz İade
Satın almış olduğunuzu ürünü 7 Gün içerisinden Koşulsuz 14 gün içerisinde kullanılmamış olma ve faturası ile birlikte iade şartına uygun olarak ücretsiz iade edebilirsiniz.

Cenk Tezcan
Eskişehir VD Vergi No: 841 007 63 18